Дострокові вибори в Раду: з’явилися перші фото бюлетенів

Виборчі бюлетені для позачергових виборів до Верховної Ради, які відбудуться 21 липня, будуть мати оригінальний дизайн.

"Тут таке стилізоване зображення будинку Верховної Ради. Такого дизайну на бюлетені ще не було. Це дуже сучасний дизайн, який відрізняється від того, що було на минулих виборах", – сказала під час брифінгу голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук.

Новини
ЦВК має скасувати реєстрацію: спливли нові порушення "троянського коня" від "Слуги народу"

Бюлетені в багатомандатному виборчому окрузі будуть розміром 200 на 600 мм і в них будуть вказані назви 22 політичних партій. Бюлетені в одномандатних виборчих округах будуть різного розміру через різну кількість кандидатів.

Директор поліграфічного комбінату "Україна" Юрій Онищенко повідомив, що підприємство надрукувало для позачергових виборів народних депутатів, запланованих на 21 липня, 53 млн 500 тисяч виборчих бюлетенів.

"В цілому виготовлено 53 млн 500 тисяч бюлетеня", – повідомив директор комбінату Юрій Онищенко на брифінгу в четвер у Києві.

Він додав, що на даний момент вже виготовлено 84% бюлетенів від загального замовлення.

ЦВК показала бюлетені

ЦВК показала бюлетені

Скріншот

Як повідомляв OBOZREVATEL, шостий апеляційний адміністративний суд зобов’язав Центральну виборчу комісію провести повторну жеребкування партій на позачергові вибори до Верховної Ради

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Позачергові вибори у Верховну Раду 2019" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/novij-dizajn-tsvk-pokazala-byuleteni-dlya-viboriv-do-verhovnoi-radi.htm”