"Пекло "і" кат": вболівальники Динамо вивісили знаковий банер про кума Путіна

Вболівальники "Динамо" на матчі 7-го туру української Прем’єр-Ліги з "Десною" (1:2) вивісили банер із зображенням одного з лідерів партії "Опозиційна платформа — За життя" Віктора Медведчука.


На банері був зображений сам політик і слово "адвокат", яке розділили по складах і виділили червоним кольором "ад" і "кат".


Відзначимо, що Медведчук є партнером Григорія Суркіса, брат якого, Ігор Суркіс, володіє столичним футбольним клубом. Також він є кумом президент РФ Володимира Путіна.


За часів СРСР Медведчук був адвокатом українського поета і дисидента Василя Стуса, який помер в 1985 році в Росії в тюремному таборі особливого режиму. В Україні критикують дії Медведчука і вважають, що він допомагав у розправі над поетом.Раніше "Апостроф" повідомляв, що журналісти телеканалу ZIK почали залишати свої посади після того, як його власником став депутат Верховної Ради Тарас Козак, наближений до Віктора Медведчука.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/sport/2019-09-16/ad-i-kat-bolelschiki-dinamo-vyivesili-znakovyiy-banner-pro-kuma-putina/174646”