Футболісти "Миколаєва-2" через карантин пішли працювати слюсарями на завод "Екватор"

Трьом футболістам "Миколаєва-2" через зупинку чемпіонату України довелося піти на завод слюсарями.

Об этом сообщает Руспрес

Футболісти українського клубу через карантин пішли на завод слюсарями

"Робота на заводі стосується трьох 19-20-річних молодих хлопців з другої команди. Це Дмитро Сергєєв, Ілля Ялосоветський і Данило Гриненко. Вони не виїхали додому на час карантину, так як проживають на територіях, де йдуть бойові дії. Запропонували їм роботу, вони погодилися отримати робітничі професії", — цитує tribuna.com Сергія Кантора, який володіє клубом і декількома підприємствами в місті, зокрема заводом "Екватором".

Кантор зізнався, що нікого не змушував міняти профорієнтацію.

"Всього на базі зараз живуть четверо осiб. Три погодилися, одна поки думає. Ну, думає і думає. Я нікого не примушую. Працюватимуть, поки в цьому у них буде необхідність і бажання. Вони в бригаді по виготовленню нестандартного обладнання – це сходи, поручні, металеві конструкції для ігрових видів спорту та побутових приміщень, металеві меблі. Роблять все у вільний від тренувань час. Їм в онлайні надсилають тренування і вони займаються. А далі можуть працювати. Робота буде оплачуватися. Отримають зарплату як футболісти, так і за трудовим договором за роботу на заводі", — зазначив Сергій Анатолійович.

Як повідомляв OBOZREVATEL, президент київського "Динамо" Ігор Суркіс розповів про те, що в клубі пильно стежать за ситуацією з дотриманням гравцями карантину.

За словами Суркіса, медичний штаб "біло-синіх" знає про стан кожного футболіста і співробітника.

Хто з ким зустрічається в українському спорті, дізнавайся у нас в Telegram!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/football/futbolisti-mikolaeva-2-cherez-karantin-pishli-pratsyuvati-slyusaryami-na-zavod-ekvator.htm”