Російський телеведучий звільнився через поправки до Конституції: подробиці скандалу

последние новости в Украине останні новини в Україні


Ведучий телеканалу "Росія-24" Володимир Жаринов назвав поправки до Конституції Росії злочином і звільнився. Він пропрацював в одній з самих популярних і впливових програм сім років.

Об этом сообщает Редакция news

Відомий російський телеведучий Володимир Жарінов написав заяву про звільнення з телеканалу "Росія-24". Він зізнався, що йде з дивним відчуттям, адже протягом семи років намагався бути об’єктивним. Жарінов написав на своїй сторінці у Facebook, що поправки до Конституції — історичний злочин. Журналіст зізнався, що "впав у ступор", коли регіональні депутати нарівні з народними обранцями інших суб’єктів РФ схвалили правки. Після цього Жарінов зрозумів, що самоповага для тих, хто проголосував "за" — просто слово з іншої реальності. Журналіст підкреслив, що протягом кар’єри йому не доводилося піарити відверто деструктивні дії влади. Тому він вирішив звільнитися.

Сенатор Андрій Клішас раніше заявляв, що поправка до Конституції про захист цілісності Російської Федерації зробить неконституційними будь-які законопроєкти, пов’язані з поверненням Криму Україні. Буде виключено будь-яку законодавчу можливість повернути Крим Україні. ASPI news писало, що президент Росії Володимир Путін стверджував, що Крим "завжди був російським".Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/novini-svitu/rosiyskiy-televeduchiy-zvilnivsya-cherez-popravki-do-konstitucii-podrobici”