На Буковині з приватного підприємства стягнуть 124 тис грн


Господарським судом Чернівецької області задоволено позов Сторожинецької місцевої прокуратури про стягнення з приватного підприємства на користь Сторожинецької міської ради 124 тис.₴

Об этом сообщает Москов постскриптум

Так, приватне підприємство набувши у грудні 2018 року у власність об’єкти нерухомого майна, що розташовані на земельній ділянці площею 1,5 га та приступивши до їх використання будь-яких заходів до оформлення відповідних документів не вжило, в результаті чого кошти до місцевого бюджету не було сплачено.

Відповідно до ст.ст. 1212-1214 ЦК України особа, яка набула майно або зберігала його у себе без достатньої правової підстави, зобов’язана повернути потерпілому це майно та відшкодувати всі доходи, які вона одержала або могла одержати від цього майна.

Враховуючи те, що приватне підприємство договір оренди земельної ділянки не уклало і упродовж 2019 року коштів у розмірі орендної плати до місцевого бюджету не сплачувало, тому виникли правові підстави для стягнення цих коштів в судовому порядку. Про це повідомляє пресслужба прокуратури у Чернівецькій області.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/na-bukovini-z-privatnogo-pidpriemstva-styagnut-124-tis-grn-396353”