Використовувати телефон і пошту: в Україні затвердили правила дистанційної освіти

У п’ятницю, 16 жовтня, в Україні набрали чинності нові правила дистанційного навчання.

Об этом сообщает Компромат


Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки України.


Наголошується, що дистанційна форма отримання освіти залишається виключно добровільною і здійснюється за заявою батьків. Разом з тим, технології дистанційного навчання дозволяють продовжувати освітній процес під час карантину та інших надзвичайних обставин (без переведення учнів на дистанційну форму).


Положення передбачає, що обов’язково повинні враховуватися інтереси учнів при дистанційному навчанні. Зокрема, дистанційне навчання має забезпечувати регулярну і змістовну взаємодію вчителів з учнями.


"Для учнів, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин, заклад забезпечує використання інших засобів комунікації, доступних для учнів — телефонної, поштового зв’язку тощо", — сказано в документі.


Відзначається, що організація освітнього процесу має здійснюватися з дотриманням вимог щодо захисту персональних даних, а також санітарних правил і норм щодо формування розкладу навчальних занять.


Як повідомляв "Апостроф", основний етап вступної кампанії до ВНЗ у 2021 році відбудеться в липні.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/science/2020-10-16/ispolzovat-telefon-i-pochtu-v-ukraine-utverdili-pravila-distantsionnogo-obrazovaniya/212047”