Політолог Сазонов: Директор "Медичних закупівель України" намагається провернути "оборудку" на китайських томографах

Сазонов стверджує, що вибір компанії, яка отримає 15 млн за томографи, "очевидно, дуже дивний"

Директор держпідприємства "Медичні закупівлі України" Арсен Жумаділов закуповує китайські томографи, які не відповідають технічним вимогам, за вартістю оригіналу. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив політичний експерт Кирило Сазонов.

Об этом сообщает THE Люди

"Директор ДП "Медичні закупівлі України" Арсен Жумаділов намагається провернути "оборудку" на китайських томографах, на якій зароблять усі, крім української медицини та українських пацієнтів. Почнемо з того, що "Медичні закупівлі" оголосили конкурс на закупівлю томографів, у якому перемогла компанія "АФС Медицинтехнік". Ця компанія нібито є офіційним представником Philips в Україні", – написав експерт.

Водночас, за його словами, "АФС Медицинтехнік" належить компанії "АФС Медицинтехнік ГМБХ". Власником цієї компанії, зазначає Сазонов, є громадянин Росії Олександр Халімов, який через інші свої фірми співпрацює, крім інших, із міноборони РФ.

"Тож вибір компанії, яка отримає 15 млн, очевидно, дуже дивний", – написав він.

Сазонов зазначив, що пропоновані томографи – не оригінальне обладнання, а китайські аналоги, які Жумаділов закуповує за ціною, порівнянною з вартістю оригіналу. На думку експерта, техніка не відповідає технічним характеристикам, які вказано в конкурсі.

"Пан Жумаділов закуповує дешеве китайське обладнання за ціною оригіналу, яке потім наші лікарі не зможуть використовувати у своїй роботі. І все це намагаються прикрити "економією бюджету", хоча за фактом це його пряме і безглузде розтрачання", – підсумував Кирило Сазонов.


https://www.facebook.com/kirilo.sazonov/posts/3382360185184716


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/politolog-sazonov-direktor-medichnih-zakupivel-ukrajini-namagajetsja-provernuti-oborudku-na-kitajskih-tomografah-1523263.html”