Є потреба у лікарях для «ковідних» команд. Медикам обіцяють доплати


  • Марія ЛЄХОВА
  • 10
Є потреба у лікарях для «ковідних» команд. Медикам обіцяють доплати
  • У Вінниці постійно збільшується кількість хворих на коронавірус. Щодня в області додаються мінімум по пів сотні нових випадків.
  • Лікарні почали розширювати, щоб прийняти усіх пацієнтів. Нині залишається одна проблема — нестача лікарів.

У Вінниці продовжують формувати «ковідні» команди для роботи в стаціонарах. На днях були відкриті 16 вакансій лікарів, 14 вакансій медсестер та 19 вакансій санітарок. Молодший та середній медичний персонал знайшли швидко. Нині є потреба у 16 лікарях, які готові працювати з хворими на коронавірус.

Об этом сообщает Политика

— На цей час вакансії середнього і молодшого медичного персоналу заповнені. Залишилось 15 вакансій лікарів. Але робота по формуванню «ковідних» команд продовжується – кількість вакансій змінюється щодня – тому запрошуємо кандидатів на співбесіди в МКЛ №1, МКЛ №3 пологові №1 і №2, — каже директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

Усім медикам, які долучаться до«ковідних» команд обіцяють доплати. Для лікарів 15 тисяч гривень, для медичних сестер — 10 тисяч гривень, для санітарок — 8 тисяч гривень. Про це читайте детальніше у матеріалі: Від 8 до 15 тисяч. Медикам, які працюють на «ковідній передовій», виплатять надбавки.

Довідка

Смертність від COVID-19 впала, але лікарні в Україні не безмежні. Ліжок поки що вистачає, колапсу медсистеми нема, однак ситуація щодня погіршується. І якщо українці не дотримуватимуться елементарних правил запобігання коронавірусу і число хворих на добу перевищить 10 тисяч, можливий жорсткий локдаун. Про це заявив в ексклюзивному інтерв’ю Радіо Свобода головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Ляшко також відповів на запитання про тести, реальну смертність у державі від усіх недуг, про можливі терміни появи в Україні вакцини проти «корони», впровадження нових ліків, про компенсації за загиблих від COVID-19 українських медиків. Про це у наступному відео:


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Zdorovya/e-potreba-u-likaryah-dlya-kovidnih-komand-medikam-obitsyayut-doplati-11151022.html”