Папа Римський Франциск вперше надягнув маску на публічному заході

Папа Римський Франциск вперше надягнув маску на публічному заході

Папа Римський Франциск вперше надягнув маску на публічному заході. Це сталося у вівторок, 20 жовтня, коли він і інші релігійні лідери відвідали молебень за мир у всьому світі, повідомляє Reuters.

Об этом сообщает РуссианГейт

Папа був у білій масці під час служби в римській церкві Санта-Марія-ін-Арачелі. Він зняв маску, читаючи своє звернення, але знову надів її, коли закінчив говорити. На службі також був присутній патріарх Варфоломій.

Pope wears mask for first time at public event https://t.co/SRVBVzZhP4 pic.twitter.com/WuKAI8hqP0

— Reuters (@Reuters) October 20, 2020

Одночасно в інших місцях Риму євреї молилися в міській синагозі, а лідери буддистів, сикхів, індуїстів і мусульман також у своїх храмах молилися про мир.

Раніше Папа носив маски тільки в автомобілі, який возив його на щотижневі аудієнції в Ватикан. Його неодноразово критикували, особливо в соціальних мережах, за те, що не він носив маску й іноді вступав у відносно тісний контакт з відвідувачами.

До слова, наразі у Ватикані поступово знімають обмеження, введені в березні після спалаху коронавірусу. Зокрема, Ватикан відновив публічні аудієнції Папи. Досі аудієнції були замінені відеозверненнями Папи Франциска. Першу зустріч Франциск провів 2 вересня.


Джерело статті: “https://zaxid.net/papa_rimskiy_frantsisk_vpershe_nadyagnuv_masku_na_publichnomu_zahodi_n1509349”