У Недобоївцях на Хотинщині відкрили нову амбулаторію


Нову амбулаторію із просторими кабінетами та сучасним обладнанням відкрили у Недобоївцях на Хотинщині. Мешканців громади тут обслуговуватимуть два лікаря. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Об этом сообщает Компромат вики

Для пацієнтів є зручна оглядова, маніпуляційна, денний стаціонар із чотирма ліжками, де недужим можуть ставити крапельниці. Із відкриттям амбулаторії громаду привітав перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Богдан Ковалюк.

– Упевнений, що відкриття подібних об’єктів незабаром стане не знаменною, а буденною подією для Недобоївської громади, адже вона активно розвивається, – сказав Богдан Ковалюк.

За словами заступниці голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталії Гусак, у нових умовах жителям ОТГ дбати про власне здоров’я буде набагато легше і комфортніше.

– За півтора року сільська медицина в області стала значно потужнішою. Про це говорять і укладені декларації, і ситуація, що склалася із COVID-19. Саме сімейні лікарі взяли на себе велику частку турбот про цих пацієнтів, – зауважила Наталія Гусак.

Як розповів завідувач Недобоївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Вадим Колісник, у старому приміщенні були маленькі тісні кабінети та темні вузькі коридори. Нова ж будівля простора, добре оснащена. Вона повністю відповідає європейським стандартам сімейної медицини.

– Маємо нові меблі, обладнання, комп’ютерну техніку, швидкісний Інтернет, зручні кабінети для пацієнтів. Також обладнали кімнату відпочинку для персоналу. У таких умовах і працювати зручно, і лікуватися, – пояснює Вадим Колісник.

За його словами, медики амбулаторії мають також сучасне діагностичне обладнання, зокрема кольпоскоп, гематологічний аналізатор, котрий дозволяє дослідити кров за 20 різними параметрами, різноманітне лабораторне устаткування.

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини у Недобоївцях обслуговує близько трьох тисяч мешканців громади.

Фоторепортаж: facebook.com/cvODA.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/u-nedoboyivcyah-na-hotinschini-vidkrili-novu-ambulatoriyu-397248”