Вчені виявили ще один напій, який допомагає боротися з коронавірусом

Вчені виявили ще один напій, який допомагає боротися з коронавірусом


Вчені прийшли до висновку, що навіть короткочасне прийняття перилли і шавлії досить для значного придушення відтворення коронавірусу

Об этом сообщает Устав


Група вчених з Інституту вірусології Університетської клініки Ессена (Німеччина) визначила, що чаї на основі шавлії і перилли допомагають боротися з коронавірусом.

Статтю опублікував портал biorxiv.

В ході дослідження вірусологи інкубували інфіковані коронавірусом клітини з трав’яними чаями з шавлії, перилли і коріандру. При їх приготуванні вони спочатку доводили напої до кипіння, а після настоювали на протязі двох годин при температурі води 60 градусів.

Вчені прийшли до висновку, що навіть короткочасне прийняття перилли і шавлії досить для значного придушення відтворення коронавірусу. При цьому вдалося встановити, що лікувальний ефект досягається не за рахунок загального противірусного ефекту, так як ці ж відвари не зробили аналогічного ефекту на вірус простого герпесу.

Дослідники зробили висновок, що такі чаї, імовірно, можна застосовувати для профілактики коронавірусної інфекції. Однак ці дані належить перевірити іншим фахівцям.

Нагадаємо, лікар Комаровський назвав найкращий спосіб профілактики Covid-19.

Раніше відомий телеведучий і лікар Євген Комаровський розповів, що виготовлення дезинфікуючого засобу власними руками вимагає компонентів, які легко дістати.Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/health/vcheni-viyavili-shche-odin-napiy-yakiy-dopomagaje-borotisya-z-koronavirusom-719528.html”