Кремль назвав розслідування про позашлюбну дочку Путіна "епістолярним жанром і провокаційною жовтизною"

Пєсков: На серйозний матеріал це не тягне

Прессекретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков назвав малопереконливим розслідування видання "Проект" про Єлизавету Кривоногих, яку журналісти вважають позашлюбною дочкою російського лідера. Його коментар цитує "Медуза".

Об этом сообщает Русский репортер

"Ви знаєте, я сам матеріал дійсно подивився. Але, скажімо так, він малопереконливий. Такий, я б сказав, епістолярний жанр. Я схильний, напевно, зараховувати це до таких матеріалів, така, знаєте, провокаційна жовтизна, не більше. На серйозний матеріал це не тягне. Це, звісно, абсолютно якісь твердження, фактично вони голослівні, де-факто вони всі голослівні", – відреагував Пєсков.

За його словами, у майбутньому ще будуть з’являтися нові матеріали, і "нічого в цьому такого особливого немає".

"Нічого тут не заслуговує на які-небудь коментарі", – повідомив прессекретар Путіна.

За даними "Проекта", Єлизавета Кривоногих народилася 2003 року, вона використовує інше прізвище і по батькові Володимирівна. Розслідувачі стверджують, що фахівець із Великобританії порівняв зображення Путіна та його ймовірної дочки і зробив висновок – схожі на 70,44%.

"Проект" стверджує, що перед публікацією свого матеріалу звертався до Пєскова по коментарі, і той "повідомив, що вперше чує ім’я Кривоногих".

В опублікованому розслідуванні йдеться, що Путін познайомився з мамою Єлизавети Світланою Кривоногих у 1990-х роках, коли ще не був президентом. Наприкінці 2000-х їхні стосунки, за даними журналістів, завершилися.

Світлана Кривоногих володіє дорогою нерухомістю та іншими активами. Її майно журналісти "Проекта" оцінили в 7,7 млрд руб. (приблизно $100 млн).

Путін приховує інформацію про особисте життя. Відомо, що в 1983–2013 роках він був одружений із Людмилою Шкребньовою. У цьому шлюбі народилося дві дочки: Марія (1985) і Катерина (1986). За даними російських ЗМІ, зараз вони використовують прізвища Воронцова і Тихонова.

Російські та західні таблоїди писали, що Путін має стосунки з російською гімнасткою Аліною Кабаєвою і що в них нібито є спільні діти.

Президента РФ іноді на пресконференціях запитують про особисте життя. "Можливо, коли-небудь я зможу задовольнити вашу цікавість. Я, чесно кажучи, не знаю, як би це не вплинуло на курсову різницю або ціни на нафту", – сказав він 2016 року.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/kreml-nazvav-rozsliduvannja-pro-pozashljubnu-dochku-putina-epistoljarnim-zhanrom-i-provokatsijnoju-zhovtiznoju-1529092.html”