В Ізраїлі можуть почати вакцинувати від коронавірусу дітейВ Ізраїлі можуть розпочати робити щеплення проти коронавірусу для дітей віком від 12 років у найближчі два місяці. Для цього потрібно, щоб дослідження підтвердили, що це безпечно.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це повідомляє РБК із посиланням на Reuters.

За словами комісара у справах боротьби проти коронавірусу Нахмана Еш, можна очікувати, що дослідження у сфері фармакологічної безпеки дозволять знизити мінімальний віковий поріг вакцинації з 16 до 12 років.

“Те, що діти у віці до 16 років не проходять вакцинацію, безумовно, викликає занепокоєння з точки зору формування колективного імунітету… Я вважаю, що через місяць або два ми зможемо вакцинувати дітей у віковій групі від 12 років”, – заявив він.

Нагадаємо, Ізраїль продовжує кампанію з вакцинації свого населення від коронавірусу. Міністерство охорони здоров’я розповіло про найпоширеніші побічні ефекти від COVID-вакцини Pfizer.

Нагадаємо, вакцинація від коронавірусу в Ізраїлі почалася 24 грудня. На першому етапі вакцинації планували прищепити медиків та людей старших 60 років.Джерело статті: “https://informator.press/v-izraili-mozhut-pochaty-vaktsynuvaty-vid-koronavirusu-ditey/”