МЗС запустив сайт, який покаже Україну світовіСьогодні, 14 січня, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба офіційно представив сайт , який, за його словами, буде розповідати світові про нашу державу.

Об этом сообщает Руспрес


“Це наш подарунок, подарунок Міністерства закордонних справ Україні в новому році, коли Україна святкує 30-річчя своєї незалежності. Нам вдалося отримати під контроль і управління держави інтернет домен ukraine.ua. Тепер за цією адресою буде розташований сайт, який буде розказувати світові про Україну”, – заявив глава МЗС.


За словами Кулеби, в основі сайту — візуальний бренд “Ukraine Now”.


“Ми будемо якісно й професійно підтримувати цей ресурс… Там є розділ “Explore” – “Відкрий Україну”: куди поїхати, що побачити, як провести вільний час, де смачно поїсти. Там же буде розділ про історію України. Буде розділ “Invest” – “Інвестуйте в Україну”: в цьому розділі буде роз’яснюватися, як інвестувати в Україну, чому це важливо, які можливості торгівлі пропонує Україна, де ми знаходимося в питаннях торгівлі й інновацій”, – зауважив Кулеба.


Також він розповів про розділ “Навчайся в Україні”, де повідомляється про освітні послуги в Україні.


“Тобто, сайт Ukraine.UA має стати магнітом для звичайного іноземного туриста, іноземного бізнесмена, іноземного студента. Все це для того, щоб привертати до України увагу й зміцнювати її авторитет”, – додав урядовець.


Також він зазначив, що в сайт інтегрований фотобанк “Україна”.


“Фотобанк “Україна” працює. Найкращі фотографії українських та іноземних фотографів з очищеними правами, юридично все коректно, він існує. Проект можна вважати успішно виконаним. Також на сайті “Україна” буде ще розділ “Happening Now” – те, що відбувається зараз. Тобто, про всі ключові події в Україні”, – додав Кулеба.


Міністр наголосив, що до створення проекту долучилося понад 30 компаній, стартапів та освітніх і культурних інституцій.


“Зараз сайт говорить лише англійською, але вже найближчим часом ми додамо французьку, німецьку, іспанську, арабську та китайську мовні версії”, – підсумував Кулеба.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/mzs-zapustyv-sayt-iakyy-pokazhe-ukrainu-svitovi/”