42 учнів з Буковини здобули право бути учасниками ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з програмування


Всеукраїнська олімпіада з програмування проводиться у зв’язку зі скасуванням Всеукраїнських учнівських олімпіад. Кращі учасники потраплять на міжнародні та європейські олімпіади з інформатики.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Перший етап триває вже кілька тижнів, проводиться повністю онлайн. У ньому можуть взяти участь усі охочі учні освітніх закладів України. Усі, хто отримає принаймні 50% балів, потрапляють у наступний етап.

З 14 грудня 2020 року триває перший етап Всеукраїнської олімпіади з програмування 2021-го року. Він закінчиться 22-го січня. Реєстрація буде доступна до кінця першого етапу.

Станом на 15 січня у Всеукраїнській олімпіаді з програмування 2021-го року бере участь 2946 учасників з освітніх закладів всієї України. З них – 73 учасників з освітніх закладів Чернівецької області (42 учасників вже здобули право бути учасниками ІІ туру). Про це повідомляє департамент освіти і науки Чернівецької ОДА.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/education/42-uchniv-z-bukovini-uzhe-zdobuli-pravo-buti-uchasnikami-ii-turu-vseukrayinskoyi-olimpiadi-z-programuvannya-401478”