НАШІ ГРОШІ – Новачок за 118 мільйонів реконструює під архів МВС будівлю на ЧоколівціЦентр інфраструктури та технологій Міністерства внутрішніх справ України 4 січня за результатами тендеру замовив ТОВ «Інженерно-будівельне підприємство «Магістраль» будівельних робіт на 117,51 млн₴ Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Об этом сообщает Moscow Post


До грудня 2022 року комплекс будівель та споруд Центру по вул. Волинська, 26 у Києві мають реконструювати під Галузевий державний архів МВС України. Зокрема виконають загальнобудівельні роботи, влаштують інженерні мережі, протипожежні системи, систему сніготанення, змонтують освітлення, а також благоустроять та озеленять територію.


За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, ціни звичайних будівельних матеріалів – бетону, асфальту, цегли, піску тощо – відповідають іншим тендерам. Для складніших матеріалів на зразок комплектного каркасу для систем термофасадів по 1 059₴/кв. м не вказані виробники, моделі та характеристики, тому ціни порівняти з ринком неможливо. Фасадний камінь замовили по 790₴/кв. м. Паркетні щити, облицьовані паркетними планками з деревини дуба, ясеня, iльма, клена, обійдуться у 3 145₴/кв. м.


Вартість договору на 18% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 143,80 млн₴


ДАСУ перевіряє тендер на підставі виявлених нею ознак порушення законодавства.


Конкурентами були ТОВ «КБК», яке активно торгувалось із фірмою-переможцем «ІБП «Магістраль», і ТОВ «Спецбудтехмонтаж», яке жодного разу не знижувало свою ціну.


Столична «ІБП «Магістраль» створена в грудні 2019 року. Спершу її засновником було ТОВ «Тайкун Ап» Олександра Голубєва з Ніжина Чернігівської області, а директоркою – Юлія Шкуріна. Вони відомі як директор та бухгалтерка юридичної компанії «Факторія».


Але, за даними системи «Youcontrol», в березні 2020 року «ІБП «Магістраль» переписали на нового директора Владислава М’ячикова з Херсону. Він також володіє і керує ТОВ «Авеню-Буд», яке раніше було зареєстроване на Олену Козак та Артема Молчанова.


Саме в «Авеню-Буд» переможець орендує обладнання, а послуги техніки надаватимуть ТОВ «Алефстройгруп» і ТОВ «Виробничо-будівельна компанія «Еліт-Проектбуд».


Раніше, у 2020 році переможець отримав дрібних підрядів виключно в Херсоні на 1,65 млн₴ У тому числі 199 тис₴ від Центру обслуговування підрозділів Національної поліції України за поточний ремонт службових приміщень по вул. Михайлівська, 87.


Джерело статті: “http://nashigroshi.org/2021/01/20/novachok-za-118-mil-yoniv-rekonstruiuie-pid-arkhiv-mvs-budivliu-na-chokolivtsi/”