Убивця двох осіб в Одесі розповів про ритуал, під час якого вбив свого батька

Пономаренко: Я був під впливом усього

В Одесі Київський районний суд обрав запобіжний захід підозрюваному в подвійному вбивстві Дмитрові Пономаренку. Він буде перебувати під вартою два місяці, пише "Думская".

Об этом сообщает Компромат 2.0

Адвокат підозрюваного просив обрати йому запобіжний захід, не пов’язаний із триманням під вартою, але суд задовольнив клопотання прокурора.

Пономаренко зізнався у скоєному, заявив, що шкодує, і попросив відправити його за ґрати.

"Я вчинив убивство свого батька. Я був під впливом усього... і зараз розумію, що на мене прицілені всі погляди", – цитує Пономаренка "Сегодня".

Чоловік розповів журналістам, що "запевнив себе, що може вбити": "Це все самонакрут мій. Був ритуал, у якому я сам себе переконував, що всі навколо спостерігають за мною і я – за всіма. Що я виконую і ваші накази в тому числі", – заявив він.

На запитання журналіста про те, чи зрозумів він, що не є богом, Пономаренко відповів: "Я зрозумів, що всі ми про це пам’ятаємо і забуваємо. Я каюся у скоєному".

За даними "Думской", Пономаренко одружений, у нього є чотирирічний син. Офіційно він безробітний, але працював неоформленим. Незадовго до вбивства хотів звільнитися.


Фото: dumskaya.net
Фото: dumskaya.net


Пономаренко затримали 20 січня. "Думская" писала, що голого і закривавленого жителя Одеси з людською головою в руках та обмотаного нутрощами побачили на вулиці перехожі. За даними поліції, він убив свого батька і 32-річного чоловіка, який знімав у його батька кімнату.

За даними "Страны", убивство він скоїв у стані наркотичного сп’яніння, а поліції заявив, що вважає себе богом, який приніс собі жертву, тому що про нього забули.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/vbivtsja-dvoh-cholovik-v-odesi-rozpoviv-pro-ritual-pid-chas-jakogo-vbiv-svogo-batka-1536737.html”