Навала Навального: "В правлячій еліті почали приховано грати проти Путіна... В історії Росії боярські змови багато значили" - Клімкін

Старий та хворий диктатор втрачає контроль за вибудованою ним вертикаллю

Те, що фільм-розслідування опозиціонера Олексія Навального "Палац для Путіна" побачили в Росії, означає, що частина місцевих еліт почала приховану гру проти глави держави. Про це заявив ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін. Так, у ефірі телеканалу "Україна 24" він висловив думку, що очевидні так звані боярські змови.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"У цьому фільмі мене здивувало, як це все знімалося. Схоже, що це зйомка з дрона. А якщо це так, то хто їх зливає? Ну, не можна ж уявити, що в Росії навколо резиденції Путіна так просто дрони літають. Так що, я думаю, частина російських еліт починають грати в іншу гру. В історії Росії боярські змови багато значили. Тому Путіну потрібно дивитися і всередині. Тобто тиск на нього зростає не тільки ззовні, але і зсередини", – підкреслив колишній дипломат.

Клімкін при цьому відзначив, що фільм Навального про розкішний палац глави РФ подивилося вже 67 млн осіб.

"Це те, що працює вже дійсно в світовому масштабі, це те, що реально делегітимізує режим і Путіна особисто", – впевнений він.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/navala-navalnoho-v-pravliachii-eliti-pochaly-prykhovano-hraty-proty-putina-v-istorii-rosii-boiarski-zmovy-bahato-znachyly--klimkin-361503.html”