Законопроєкт про покарання за відмову у пільговому перевезенні передали на підпис Зеленському

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав законопроєкт №0893 про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян.


Про це йдеться на сайті Верховної Ради.


"5.10.2019 Закон направлено на підпис Президенту", — написано у карточці до законопроєкта.


Законопроектом пропонується внести зміни до статті 1331 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими передбачити збільшення санкції за безпідставну відмову від передбаченого законом пільгового перевезення громадян зі сторони водіїв автомобільних транспортних засобів, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності. А саме, пропонується встановити, що це правопорушення тягне за собою накладення на водіїв транспортних засобів, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності штрафу в розмірі ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (2550 гривень станом на 1 січня 2019 року).


Раніше повідомлялося, що Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян.
Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/10/08/zakonoproiekt_pro_pokarannya_za_vidmovu_u_pilgovomu_perevezenni_peredaly_na_1663391”