Мінський процес: Кузьмін заявив про необхідність об’єднання парламентарів різних країн

Свою роль у вирішенні конфлікту на Донбасі має відіграти не лише український парламент, а й парламенти інших країн – США та учасників Мінського процесу. Вони також повинні контролювати виконання Мінських угод – слід об’єднати парламентарів світу і змусити їх вирішити проблему.


Таку думку в ефірі проєкту «Інтерв’ю з Литвиненко» на телеканалі ZIK висловив народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Ренат Кузьмін.


Він переконаний: значну роль у конфлікті на Донбасі має мати не лише український парламент, а й парламенти інших країн та сторін конфлікту.


«Мають існувати спільні комісії між парламентом України, Росії, США. Потрібно об’єднати парламентарів світу і змусити їх вирішити проблему», – вважає Кузьмін.На його думку, саме це зможе допомогти високопосадовців нарешті взяти на себе відповідальність за все, що відбувається.


«Не перекидати відповідальність на незрозумілих нам людей, а взяти її на себе», – підкреслив Ренат Кузьмін.


Адже, на його думку, якщо механізми, які існують уже п’ять років, не працюють, потрібно створювати нові.


«Йдеться про парламентський контроль над ситуацією, парламентською роботою щодо організації процесу, об’єднання парламентарів країн-учасників Мінського процесу та перенесення акцентів», – підкреслив Ренат Кузьмін.


Як повідомлялось раніше, Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що президент України Володимир Зеленський не може забезпечити розведення військ і техніки на Донбасі через націоналістів.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/10/13/parlament_povynen_kontrolyuvaty_minsku_grupu_a_rosiyski_ta_ievropeyski_1667239”